63-річний актор одружився з 24-річною тренеркою

Голлівудський актор Дольф Лундгрен і його 24-річна наречена Емма Крокдал офіційно зареєстрували свої стосунки. Про це повідомляє видання Page Six.

Емма, яка працює фітнес-інструктором, була тренером 63-річного актора, що їх і зблизило. Вперше на публіці як пара вони з'явилися в січні цього року на фестивалі Cana Dorada Film & Music Festival в Домініканській Республіці. Ще через пів року пара заручилася.

Тепер ще ЗМІ повідомляють, що церемонія одруження вже відбулася, адже на останніх фото на безіменному пальці Дольфа Лундгрен можна помітити обручку.

Шлюб з Еммою не перший для актора. Так, в 1994 році Лундгрен одружився з дизайнеркою ювелірних прикрас Аннет Квіберг, у шлюбі з якою у нього з'явилося двоє дітей: 24-річна Іда і 19-річна Грета. У 2011 році пара вирішила розлучитися.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Dolph Lundgren (@dolphlundgren)

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень