60 тисяч гривень на місяць: вчителям яких предметів готові платити таку зарплату 

Але це не найбільша зарплата серед звичайних професій. Водіям фур обіцяють й по 110 тисяч гривень на місяць 

На сьогодні однією з найбільш потрібних професій, є вчитель англійської мови. Окремі роботодавці готові платити таким фахівцям 40 000 та навіть 60 000 грн. Такі зарплати пропонують приватні мовні школи, але викладачі повинні мати рівень вододання мовою В2-С1. 

Крім того, вимагають досвід викладання від 1 року, а міжнародний сертифікат з англійської мови буде плюсом. 

Водночас транспортні компанії готові платити водіям сьогодні й по 110 тисяч гривень на місяць. усе через реальний дефіцит кадрів, якій у транспортно-логістичній сфері України складає 50%. Головним чином ситуація виникла через мобілізацію працівників.

Закрити ж всі наявні вакансії за допомогою жінок наразі не вдасться – хоча робота у цьому напрямі ведеться. 

Проєкт повинен змінити сприйняття жінки за кермом вантажного автомобіля в очах роботодавців. Показати, що це можливо, і може бути виходом із ситуації, – сказав заступник міністра.

При цьому нині на ринку досить багато високооплачуваних вакансій для водіїв-міжнародників. Загалом у транспортній галузі дефіцит кадрів складає 25%, а у міських пасажирських перевезеннях - до 30%. 

Галузь вантажного транспорту в Україні потребує сьогодні близько 30 тисяч водіїв, а у сфері пасажирських перевезень бракує близько 6 тисяч водіїв. 

Джерело: OBOZ.ua

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Більше оголошень