60 грн тільки пластик: у Рівному почали продавати транспортні картки, але їх ще спробуй знайти

Для отримання послуги треба картку поповнити

Колаж - Суспільне

Продаж транспортних карток стартував у Рівному. Електронний квиток коштує 60 грн, повідомили на сайті міської ради.

Поповнити картку без комісії можна будь-де в платіжній мережі EasyPay: на сайті, у застосунку та у терміналах.

Нагадаємо, пільговики можуть отримати електронний квиток для безкоштовного проїзду у ЦНАПах та Департаменті соцполітики. Їх уже оформило понад 20 тисяч рівнян.

Де купити транспортну картку в Рівному?

Продаж транспортної картки ексклюзивно здійснює мережа зручних маркетів «Сім23» та «Сімі» — шукайте наліпки на касах та запитуйте в касирів.

Карта торгових точок

Важливо! Перевіряйте наявність транспортних карток в описі маркету за вибраною адресою.

Журналістка Радіо Трек зайшла у два магазини і у жодному з них карток ще не продавали.

 

Як користуватися карткою у громадському транспорті?

Загальна транспортна картка готова до використання без жодних додаткових налаштувань — поповніть баланс та прикладіть її до валідатора для оплати поїздки.

Для більшої зручності додайте картку у мобільний застосунок EasyPay. Там ви зможете не лише поповнювати її онлайн у кілька кліків, а й у будь-який момент перевіряти баланс та переглядати історію поїздок.

Як відбувалося впровадження е-квитка в Рівному

Впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду (АСООП), відомої як електронний квиток E-Pass, розпочалося в Рівному в січні 2025 року.

На сьогодні реалізовано всі ключові етапи проєкту:

  • обладнано валідаторами увесь громадський транспорт міста: тролейбуси та автобуси КП «Рівнеелектроавтотранс» РМР;
  • вже доступна власна сторінка міста в застосунку EasyPay  — тут можна користуватися транспортною карткою, сплачувати комунальні послуги, читати новини міста з офіційних джерел;
  • проведено успішний запуск пілотного проєкту з підвищення безпеки — і з 1 серпня розпочалося масштабне встановлення камер відеоспостереження у всіх транспортних засобах міста;
  • з травня в ЦНАПах та Департаментах соцполітики видаються персоналізовані пільгові картки — їх уже оформили понад 21 тисяча громадян.

Наступним кроком після відкриття продажу загальних транспортних карток розпочнеться видача пільгових карток для школярів та студентів.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень