6 вересня –  яке сьогодні свято?

Чого боялися у цей день

Фото із сайту Pexels
Фото із сайту Pexels

Сьогодні, 6 вересня, православні християни вшановують пам'ять святого мученика Євтихія, який був одним з учнів святих апостолів Павла та Іоанна Богослова.

Цей день вважають небезпечним через душі самогубців або людей, які померли від алкоголізму або насильницькою смертю. Люди вірили, що нечиста сила заманювала людей у водойми, до густих лісів або у річковий вир.

Наші предки боялися цього дня, вони намагалися нікуди не виходити й сиділи вдома.

Що сьогодні НЕ можна робити:

ходити до лісу;

купатися та виходити на риболовлю.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень