5 сигналів організму, що COVID-19 у вас вже був

Хвороба може протікати у легкій формі

Британські вчені з Оксфордського університету провели дослідження і припустили, що поширення коронавірусу по світу почалося задовго до того, як ця інформація була підтверджена офіційно.

На основі цього фахівці зробили висновок, що COVID-19 перехворіло більше людей, ніж ми думаємо. Вони назвали п’ять симптомів, які можуть вказувати на те, що людина вже заразилася коронавірусом, але не зрозуміла цього. 

Втрата нюху

Один з основних симптомів коронавірусної інфекції – втрата нюху. Як вважають вчені з Гарвардської медичної школи, деякі клітини в носі містять білки, які коронавірус і б’є в першу чергу. Саме так інфекція проникає в організм. Вчені вважають, що люди, у яких з’явився тільки цей симптом, є одними з головних носіїв коронавірусу, бо самі не розуміють, що вже заражені.

Біль в животі

Вона може бути як наслідком розвитку пневмонії в нижніх частках легких, так і самостійним симптомом.

Діарея

Згідно з даними дослідження 204 пацієнтів в Ухані, де і почалася епідемія коронавірусу, майже у половини хворих було виявлено цей симптом.

Кон’юнктивіт

Легкий фолікулярний кон’юнктивіт теж може бути симптомом коронавірусу. Як він може виражатися: налиті кров’ю очі, печіння в області очей, скупчення гною, який прилипає до вій, свербіж в очах, біль в очах.

Втома

Почуття надзвичайно сильної втоми також може бути симптомом коронавірусу. Варто звернути увагу на цей симптом, якщо це почуття не є звичним для людини.

Джерело - tl-news

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень