5 помилок, які шкодять автоматичній коробці передач

[media=220089]Коробка передач - один з найбільш вразливих елементів автомобіля. Особливо, якщо трансмісія автоматична.

На жаль, автомобілісти мають шкідливі звички, які прискорюють знос таких коробок.

5 найпопулярніших помилок:

1. Різкі ривки

Будь-який автомобіль не любить різких стартів, проте саме автоматична трансмісія найгірше відгукується на таку форму експлуатації. Страждає гідротрансформатор, який коштує солідних грошей.

2. Швидка парковка

Активуючи функцію «Parking» можна тільки після того, як автомобіль повністю зупиниться. Деякі водії смикають заповітний важіль ще до того, як машина завмре на місці. Рано чи пізно, від такого зламається зуб, який утримує трансмісію в стані блокування.

3. Використання «нейтралки» в пробках

Вельми популярна помилка, якої припускаються навіть досвідчені автомобілісти - це використання нейтральної передачі з приводу і без. Від таких дій пальне не економиться. Зате зношуються фрикційні елементи АКПП.

4. «Нейтралка» на спуску

Ще одна згубна помилка, яка може привести до дорогого ремонту, причому не тільки коробки. Проблема полягає в тому, що подібне використання дуже швидко зношує вали коробки передач.

5. Буксирування

Буксирування - річ надзвичайна. Однак, варто всіляко уникати цієї процедури, якщо керуєш машиною з АКПП. Все тому, що «автомат» куди більш делікатна установка, ніж стара-добра «механіка». Будь-яка спроба буксирування або використання причепа може погано скінчитися для такого автомобіля.

За матеріалами видання Kurs.com.ua

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень