5 помилок, які шкодять автоматичній коробці передач

[media=220089]Коробка передач - один з найбільш вразливих елементів автомобіля. Особливо, якщо трансмісія автоматична.

На жаль, автомобілісти мають шкідливі звички, які прискорюють знос таких коробок.

5 найпопулярніших помилок:

1. Різкі ривки

Будь-який автомобіль не любить різких стартів, проте саме автоматична трансмісія найгірше відгукується на таку форму експлуатації. Страждає гідротрансформатор, який коштує солідних грошей.

2. Швидка парковка

Активуючи функцію «Parking» можна тільки після того, як автомобіль повністю зупиниться. Деякі водії смикають заповітний важіль ще до того, як машина завмре на місці. Рано чи пізно, від такого зламається зуб, який утримує трансмісію в стані блокування.

3. Використання «нейтралки» в пробках

Вельми популярна помилка, якої припускаються навіть досвідчені автомобілісти - це використання нейтральної передачі з приводу і без. Від таких дій пальне не економиться. Зате зношуються фрикційні елементи АКПП.

4. «Нейтралка» на спуску

Ще одна згубна помилка, яка може привести до дорогого ремонту, причому не тільки коробки. Проблема полягає в тому, що подібне використання дуже швидко зношує вали коробки передач.

5. Буксирування

Буксирування - річ надзвичайна. Однак, варто всіляко уникати цієї процедури, якщо керуєш машиною з АКПП. Все тому, що «автомат» куди більш делікатна установка, ніж стара-добра «механіка». Будь-яка спроба буксирування або використання причепа може погано скінчитися для такого автомобіля.

За матеріалами видання Kurs.com.ua

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Олег Нечидюк

Олег Нечидюк

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень