5 деталей, які водії забувають змастити до настання холодів (ФОТО)

Машина любить ласку і змазку

[media=208556]Зміна шин, омивача, перевірка акумулятора – це обовязково. Однак багато водіїв забувають про кілька важливих речей. Читайте, що потрібно змастити, аби підготувати авто до зими.

1. Бічні вікна

[media=208557]На перший погляд здається, що вікнам нічого не загрожує. Однак краплини дощу перетворюється на лід, який перешкоджає підійманню/опусканню скла або намертво блокує підіймальний механізм. Обов'язково обробіть скла силіконовою змазкою з або сухим тефлоном.

2. Ущільнювачі

[media=208558]Влітку гумові ущільнювачі на дверях і багажнику псуються від спеки і ультрафіолету. Вони всихають, тріскаються і перестають захищати автомобіль. Взимку не краще: підвищена вологість, хімічні реагенти на дорогах, стрибки температури. Аби гума не втратила еластичність - нанесіть на неї шар силіконової змазки.

3. Дверні замки

[media=208555] Вологість і реагенти негативно впливають на замки. Перед настанням холодів залийте в щілини тефлон, WD-40 або будь-який інше засіб, призначений для цієї мети. Навіть якщо ви відкриваєте машину з брелока, процедуру все одно потрібно зробити.

4. Кришка капота

[media=208559]Капот перебуває під прицілом сусідніх машин, отримуючи дозу реагентів або вологи. Рекомендуємо обробити щілину літієвою змазкою. Так ви будете впевнені, що замок не пошкодиться і капот не відкриється сам по собі в один прекрасний момент.

5. Петлі на дверях і лючку бензобака

[media=208560]Через негативний вплив агресивного середовища елементи починають рипіти. Обробіть дверні петлі речовиною з антикорозійним ефектом. Елементи на лючку бензобака ще чутливіші до солей і реагентів, тому профілактики їм недостатньо. Необхідно постійно підживлювати петлі WD-40 або іншим водонепроникним мастилом.[media=208561]

За матеріалами видання Dexpens

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Олег Нечидюк

Олег Нечидюк

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень