5 пар імен, власники яких пронесуть кохання один до одного до кінця життя

Таким парам долею судилося збудувати міцні відносини

Алла й Валентин

Жінки з іменем Алла - імпульсивні, люблять одноосібно встановлювати в оселі закони. Тоді як чоловіки на ім'я Валентин - добрі та м'які. Вони завжди готові підставити плече, допомогти у будь-яких проблемах та труднощах.

Жанна та Тихон

Жанни - доволі емоційні. Для них звично домінувати та командувати у відносинах. Тихони ж - натомість спокійні та романтичні. Здатні доповнити свою другу половинку, підіграти їй, спрямувати енергію у правильне русло і згладити напружені ситуації.

Юлія і Володимир

Володимир - владний й упевнений «альфа-самець», тоді як Юлія - мудра та стримана. Такі жінки за допомогою турботи та ніжності вміють переконати та змусити зробити все так, як хочуть вони.

Ольга й Микола

Микола - від природи марнославний і велелюбний. Він багато присвячує часу роботі, тоді як Ольга може стати вірною супутницею в житті. Такі жінки вразливі, тонкі персони, які потребують особливої уваги.

Катерина й Костянтин

У таких стосунках може бути довіра, повага до особистих кордонів. Вони рідко критикують один одного, вміють переносити недоліки й не прагнуть нічого змінити в характері та поведінці партнера.

Джерело: Апостроф 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Анна Карпець

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень