5 найкращих чаїв для регулювання рівня цукру у крові на думку дієтологів
Людство добре знає ці напої, адже історія їх споживання вимірюється сотнями і тисячами років
Чай з гібіскусом
Чай містить сполуки добре впливають на рівень кров'яного тиску і здоров'я серцево-судинної системи.
Чай з гібіскуса багатий на антиоксиданти і може допомогти знизити кров'яний тиск і рівень холестерину, які часто турбують людей з діабетом. Це знижує серцево-судинні ризики, це дуже важливо, оскільки діабет підвищує ймовірність серцевих захворювань.
Цей час не містить кофеїну, тож його можна пити й на ніч.
Зелений чай
Зелений чай багатий на антиоксиданти, особливо катехіни, які підвищують чутливість до інсуліну і допомагають регулювати рівень цукру в крові.
Високий вміст антиоксидантів у зеленому чаї може бути корисним для серцево-судинної системи хворих на діабет.
Крім того, чай містить сполуки, які покращують метаболізм, потенційно знижуючи ризик розвитку діабету 2 типу.
Чорний чай
Чорний чай містить поліфеноли, які, допомагають знизити стрибки цукру в крові після їжі.
Чорний чай може поліпшити чутливість до інсуліну, що допомагає регулювати рівень глюкози в крові з часом.
Якщо пити чорний чай після їди, це може поліпшити рівень глюкози, що особливо корисно для людей з інсулінорезистентністю.
Імбирний чай
Цей чай теж без кофеїну. Він зігріває й оздоровлює кишківник, а також має протизапальні й антиоксидантні властивості, що можуть поліпшити контроль рівня цукру в крові. Імбир може допомогти поліпшити чутливість до інсуліну.
Деякі дослідження показують, що імбир може поліпшити рівень ліпідів у крові, що може знизити ризик серцево-судинних захворювань.
Ромашковий чай
Ромашковий чай добре відомий своїми заспокійливими властивостями. Однак дослідження показують, що ромашка також може чинити протизапальну дію, допомагаючи знизити рівень цукру в крові та потенційно зменшити ризик ускладнень діабету, таких як пошкодження нервів і нирок.
Ромашковий чай може сприяти підвищенню рівня антиоксидантів у людей з діабетом 2 типу і пов'язаний зі зниженням рівня інсуліну. Крім того, він не містить кофеїну, що робить його ідеальним вибором перед сном.
Повідомлення про здоров'я мають суто рекомендаційний характер. У випадку виникнення проблем — звертайтеся до лікаря. Не займайтесь самолікуванням
Джерело: УНІАН
Радіо Трек: НОВИНИ