4 тести НЕ ВИЯВИЛИ у зараженого тернополянина коронавірусу, — ЗМІ

Усі вони показали негативний результат

На Тернопільщині у другого в області інфікованого коронавірусом 4 експрес-тести показали негативний результат.

Підтвердити хворобу чоловіка медикам вдалося лише після проведення лабораторних досліджень, пише видання «Думай».

Відомо, що хворий – 68-річний житель Монастирського району родом із села Ковалівка.


Інфікувався, найімовірніше, під час похорону, на який прийшов іще один хворий чоловік.

Про це ми писали тут: Двоє чоловіків під час похорону на Тернопільщині підхопили коронавірус

Нині хворий перебуває в інфекційному відділенні міської лікарні №1 (Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги). Його стан медики називають тяжким.

Нагадаємо, що в Україні офіційно зареєстрували вже 97 випадків зараження коронавірусом.

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень