45 «адмінок» та 71 припис на усунення недоліків: на Рівненщині завершили щорічний огляд доріг (ФОТО)

Інспектори працювали по всій області протягом місяця

Рівненські патрульні здійснили щорічне осіннє комісійне обстеження вулично-дорожньої мережі. Воно тривало з 1 жовтня до 1 листопада.

Головна мета огляду — визначити стан вищезазначених об’єктів після літнього сезону та, чи належно йде їх підготовка до експлуатації у зимовий період.

У результаті інспектори відділу безпеки дорожнього руху винесли 71 вимогу/припис відповідним службам, щоб ті усунули недоліки.

 

Окрім того, склали 45 адмінматеріалів на представників дорожньо-комунальних та інших організацій, зокрема 24 за ч.1 ст.140 (Порушення правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху при утриманні автомобільних доріг і вулиць, залізничних переїздів, інших дорожніх споруд, невжиття заходів щодо своєчасної заборони або обмеження руху при виникненні умов, які загрожують безпеці руху).

Патрульна поліція працює на всій території області.

Під час огляду інспектори фіксували: стан покриття проїзної частини, узбіч, смуги відведення, придорожніх територій, тротуарів, автопавільйонів, технічних засобів організації дорожнього руху, зовнішнього освітлення тощо.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень