438 депутатів – «За»: Європарламент рекомендував Раді ЄС надати Україні статус кандидата

Щоправда було і понад пів сотні голосів проти

ГОЛОВА ЄВРОКОМІСІЇ УРСУЛА ФОН ДЕР ЛЯЄН ПРОВОДИТЬ ЗУСТРІЧ ІЗ ЗЕЛЕНСЬКИМ НА БАНКОВІЙ У КИЄВІ 8 КВІТНЯ. СКРИНШОТ ВІДЕО ОПУ

Європарламент рекомендував Раді ЄС надати Україні статус кандидата до ЄС «як чіткий політичний сигнал солідарності з народом України». 

Резолюцію схвалили на пленарному засіданні 8 червня. «За» проголосували 438 депутатів, 65 висловились проти і 94 - утрималися. 

Крім того, Європарламент рекомендував «без зволікань надати зброю у відповідності до потреб, висловлених українською владою, зокрема використовуючи Європейський інструмент підтримки миру та координаційний центр, а також за двосторонніми угодами між державами ЄС і Україною». 

За цим інструментом Євросоюз вже виділив на зброю для України 2 млрд євро. 

Окрім того, у тексті наголошують на суверенному праві України самій обирати свої альянси без зовнішнього втручання, закликають розслідувати воєнні злочини, скоєні російською армією в Україні, а також закликають ЄС запровадити вторинні санкції щодо організацій і третіх країн, які допомагають Росії обходити санкції. 

Джерело: Європейська правда

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень