

Вступила в «Іноземний легіон»
Колишній депутатці Риксдагу Кароліна Норденгріп 42 роки. Вона родом із Боллебюгда й належить до правої партії «Шведських Демократів» (SD), яку інтернет називає «правою та націоналістичною».
Так чи інакше, але Кароліна від самого початку війни твердо підтримувала Україну і відвідувала нашу країну ще як парламентар.
Це було минулого року, а нині ж, як іноземка, вона підписала контракт з українською армією і стала кадровим військовим:
– Моїй родині важче, ніж мені, – каже вона.
Депутатка парламенту Швеції від ультраправих Caroline Nordengrip приєдналася до іноземного легіону у званні сержанта:
Як пише газета Borås Tidning:
Норденгрип підписала контракт з армією як іноземець і тепер стане кадровим солдатом і матиме звання сержанта.
Вона заявляє, що ще не була в бойових діях, але незабаром її відправлять кудись на лінію фронту між російською та українською арміями.
– Для мене це було очевидно. Я ніколи не вагалася. Я так багато дізналася про цю війну, коли була в складі комітету з питань оборони, що коли вона почалася, я зразу відчула, що маю зробити свій внесок, — каже Норденгріп.
В інстаграмі Кароліни Норденгріп можна побачити вже чимало її фото та відео з України.
На останньому фото вона показує документ від Міністерства оборони України і каже, що нарешті завершила всі бюрократичні процедури:
«Після трьох днів бюрократії зрозуміла, що я погоджена до регулярної армії, було багато штампів» (с)
Радіо Трек: НОВИНИ
Переведення годинників змінили: з’явилося уточнення про літній час 2025
Стосується всіх, хто відкладав долари або євро: за валюту можуть оштрафувати — до 20% від суми
Де живуть ведучі 1+1: ось як виглядають маєтки Мосейчук, Осадчої, Горбунова, Падалко (ФОТО)
Обрані Богом: жінки з цими іменами мають найсильнішу енергетику
Українці з малою пенсією будуть отримувати доплати: хто може розраховувати на гроші
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415