4 причини возити в машині скотч

Є кілька способів використання клейкої стрічки

Здавалося б, клейка стрічка - це не та річ, яка обов'язково має бути в машині.  Та не забуваймо, що скотч – універсальний засіб, який може допомогти автомобілісту в багатьох складних ситуаціях.

Зупинити тріщину на склі

Якщо в лобове скло влетів камінчик і утворилася тріщина, її треба якнайшвидше заклеїти скотчем. Це буде тимчасове рішення, бо скло все одно доведеться замінити. 

Зупинити протікання

Якщо на патрубку утворилася тріщина, її можна швидко заклеїти скотчем, так рідина не витікатиме. Однак цей спосіб - тимчасове вирішення. Ремонту все одно не уникнути.

Засіб для боротьби з наслідками аварії

У випадку дрібної ДТП скотчем можна заклеїти розбиту фару або бічне скло, а вже потім вирушити на СТО. Також клейка стрічка допоможе зафіксувати деталі, що відвалилися.

Очистити салон

Скотч стане в пригоді й під час прибирання салону авто. Клейка сторона стрічки дуже швидко «забирає» бруд. Це дуже зручно, коли треба очистити від шерсті сидіння, на якому нещодавно був собака чи кіт.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Сергій Шевчук

Сергій Шевчук

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень