30-річна племінниця принцеси Діани вийшла заміж за 62-річного мільярдера (ФОТО/ВІДЕО)

Вони зустрічалися вже два роки

30-річна племінниця принцеси Діани леді Кітті Спенсер вийшла заміж за 62-річного мультимільйонера з Південної Африки Майкла Льюїса.

Про це 25 липня повідомило видання Daily Mail.

Церемонія відбулася на віллі Альдобрандіні в містечку Фраскаті під Римом.

На ній Спенсер з'явилася в мереживній білій сукні від Dolce & Gabbana з високим коміром у вікторіанському стилі і рукавами-ліхтариками. Волосся вона зібрала в низький пучок і доповнила образ довгим шлейфом.

Племінницю принцеси Діани проводили під вінець її брати Луї Спенсер, віконт Олторп і Семюел Ейткен.

На свято також приїхали сестри Кітті – близнючки Еліза та Амелі, і її близька подруга, британська співачка Піксі Лотт.

Крім того, на весіллі також було і троє дітей Льюїса від минулого шлюбу.

Молодята влаштували розкішний бенкет, який завершився феєрверком.

Контекст:

  • Леді Кітті Спенсер належить до найвищої британської аристократії: старша дитина Чарльза Спенсера, дев'ятого графа Спенсера, і племінниця принцеси Уельської Діани. Відповідно, принци Вільям і Гаррі доводяться їй двоюрідними братами. Через правила, згідно з якими титули переходять чоловічою лінією, спадкоємцем дев'ятого графа є молодший брат леді Кітті Спенсер.

  • Батьки Кітті розлучилися 1997 року, коли їй було сім років. Після цього вона жила почергово у Великобританії з батьком і в Південній Африці з матір'ю. Уперше на обкладинці журналу Кітті з'явилася у віці двох років, але професійно зайнялася модельним бізнесом тільки 2015 року. У 2017–2018 роках вона представляла Dolce & Gabbana на низці показів, у 2018-му стала обличчям нового ювелірного бренда від BULGARI.

Контекст:

Леді Кітті Спенсер належить до найвищої британської аристократії: старша дитина Чарльза Спенсера, дев'ятого графа Спенсера, і племінниця принцеси Уельської Діани. Відповідно, принци Вільям і Гаррі доводяться їй двоюрідними братами. Через правила, згідно з якими титули переходять чоловічою лінією, спадкоємцем дев'ятого графа є молодший брат леді Кітті Спенсер.

Батьки Кітті розлучилися 1997 року, коли їй було сім років. Після цього вона жила почергово у Великобританії з батьком і в Південній Африці з матір'ю. Уперше на обкладинці журналу Кітті з'явилася у віці двох років, але професійно зайнялася модельним бізнесом тільки 2015 року. У 2017–2018 роках вона представляла Dolce & Gabbana на низці показів, у 2018-му стала обличчям нового ювелірного бренда від BULGARI.
Більше читайте тут: https://gordonua.com/ukr/bulvar/news/30-richna-pleminnitsja-printsesi-diani-vijshla-zamizh-za-62-richnogo-miljardera-1564358.html
Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Костя Культреґер

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Більше оголошень