Три способи перевірити, чи вас не зурочили

Часто люди відчувають шкідливий вплив

Кожну людину можуть зурочити. Часто у людей наступає ніби чорна смуга, якій немає ні кінця ні краю. Окрім буденних справ, погіршується і стан здоров’я. Тож езотерики кажуть, що це може трапитися, коли людину зурочили.

Перевірити, чи вас не зурочили, можна трьома способами. Всі вони полягають в тому, щоб виявити чужу негативну енергетику, яка впливає на вас і робить з кожним днем ​​все слабшими.

Спосіб №1

Візьміть склянку з водою і сире куряче яйце. Обережно розбийте яйце і вилийте його в склянку. Жовток повинен бути обов’язково цілим. Після цього опустіть голову так, щоб підборіддя доторкалось грудей. Стакан прикладіть на тім’я і тримайте його в такому положенні приблизно хвилини три. Намагайтеся весь цей час не рухатися. Після цього зніміть склянку й уважно подивіться, що сталося з яйцем.

  • Якщо вода як і раніше чиста і прозора, а жовток залишився в білку, а білок схожий на купку, то на вас не зурочили.
  • Якщо жовток цілий, а білок розвалився на кілька частин і утворилися ніби нитки, то на вас є незначний негативний вплив. Часто він направлений на те, щоб зіпсувати стосунки у родині.
  • Якщо білок розпався на кілька ниток, на яких чітко простежуються бульбашки, то вас зурочив професіонал.
  • Якщо на нитках білка або на жовтку ви бачите не тільки білі бульбашки, а й чорні цятки, то це є ознакою сильних вроків, для яких використали землю з кладовища. Часто так намагаються звести людину зі світу.

Спосіб №2

Візьміть склянку з водою і три сірники. Запаліть сірники і дайте їм повністю прогоріти. Потім киньте їх по черзі в воду і спостерігайте за тим, що буде.

  • Якщо всі сірники не тонуть, значить все добре.
  • Якщо вони встали вертикально у воді, це означає, що вас зурочили.
  • Якщо все сірники впали на дно, вам потрібно негайно звернутися за допомогою, аби врятувати своє життя і добробут.

Спосіб №3

Трапляється, що через одного члена сім’ї, якого зурочили, страждають всі його родичі, що живуть з ним під одним дахом. Для того, щоб дізнатися, на кого саме наклали прокляття, необхідно в кожній кімнаті поставити букет звіробою.

У чиїй кімнаті звіробій зів’яне швидше за всіх, на тій людині й прокляття.

Джерело: filizhankakavu

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень