

Позаду три операції, а попереду період коштовної реабілітації та наддороге протезування
28-річний рівнянин Максим Баланчук потребує термінової фінансової допомоги для повноцінного життя.
23 липня хлопець внаслідок травми втратив праву руку. Позаду вже три операції, а попереду тривалий період коштовної реабілітації та протезування. Напередодні Максим був на консультації у Києві:
– Лікар нам сказав, що з такою травмою, як в Максима, потрібен спеціальний протез з біострумом від плеча, бо в нього немає зовсім руки.
Залишилася лише кукса, яка є нерухомою, - розповідає матір Ірина.
Лікар, який спеціалізується на виготовленні протезів, каже, що вітчизняні виробники з такими травмами досі не стикалися, а щоб вийти на закордонних спеціалістів, сім'я Максима не має коштів.
– Столичні лікарі сказали нам, що такий протез коштуватиме щонайменше 1 500 000 грн.
17 серпня Максиму зробили третю операцію, тепер у хлопця є півтора місяця, аби рана загоїлася. Матір зізнається, після того, що трапилось, її син не може нормально спати. Щоночі хлопця мучать кошмари:
Він спати не може, в нього стрес. Кожну ніч йому сниться, що в нього кров тече з руки.
Нині Ірина Баланчук шукає благодійні фонди, які б допомогли знайти країну, що виготовляє потрібний протез. Найближчим часом необхідно знайти реабілітаційний центр, який би взявся за випадок Максима. Перша реабілітація коштує 50 000 гривень.
Номер картки: 5168 74510 6115 576 Баланчук Ірина - мама хлопця
Номер телефону: 097 340 83 86 Баланчук Ірина
Радіо Трек: НОВИНИ
«Ці регіони залишаться в окупації на роки»: мольфар засмутив пророцтвом
В Україні з'явилися нові 50 грн в оригінальному дизайні: як виглядає купюра (ФОТО)
Навіть рідним не давайте: юрист пояснила, через що можна втратити все майно і житло
«Це коли такі правила з'явилися?»: люди незадоволені «нововведенням» ПриватБанку
Лічильник багатства закрутиться з шаленою швидкістю: 2 знаки Зодіаку наприкінці квітня отримають великі гроші
Завдяки Зеленському діти з Рівненщини перед 1 вересня отримають гроші
Жінку з Рівненщини, яка перебуває в Італії – після коми та укусу кліща – не можуть привезти додому (ФОТО)
20-річний хлопець травмував шию, коли пірнав у воду на Рівненщині (ФОТО)
За життя 2-річної Єви, яка вижила у смертельній аварії в Грушвиці, борються медики. Їй потрібна допомога (ФОТО/ВІДЕО)
2,5 мільйона ДОЛАРІВ – ціна життя 5-місячної Дани з Клевані: сім'я потребує допомоги (ФОТО)
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415