Сьогодні у Рівному творча зустріч із Галиною Цьомик 

Рівняни її знають як першу і єдину виконавицю ролі Марії Несвицької, засновниці нашого міста та за багатьма іншими ролями. Заслужена артистка України розкаже про своє життя та представить окремі уривки з вистав за її участі.

Галина Цьомик народилася на Волині, у с. Білин Ковельського район. Відмінно закінчила школу, драматичну студію при Київському академічному українському драматичному театрі ім. І Франка, Рівненський державний гуманітарний  університет за спеціальністю «актор драматичного театру». З 1983 р. працює актрисою Рівненського обласного українського музично-драматичного театру. «Жінка року – 2007» у номінації «Жінки – працівники культури, творчих професій», володар гран-прі на Всеукраїнському фестивалі «Лесині джерела» (2000) у Новоград-Волинському.  

Артистка - часто ведуча концертів, вечорів, автор та виконавиця художньо-літературної композиції «Хто ми без мови?». Ініціатор та учасниця відкриття малої сцени театру.

Усю велич і простоту свого характеру Галина Василівна вже понад тридцять років передає глядачу.  Ось найяскравіші з них: Міріам «Одержима. Оргія» за Л. Українки, Анна «Украдене щастя» І. Франка, Соня «Дядя Ваня» А. Чехова, Надія «Останній строк» В. Распутіна, Василина «Одкровення від Івана» А. Крима, Гальшка «Гальшка Острозька» О. Огоновського, Іпполіта «Сон літньої ночі» за Шекспіром, Джіл «Нечесна гра» Д. Голсуорсі.

Під час творчої зустрічі будуть перегорнуті сторінки про життя і творчість заслуженої актриси України Галини Василівни Цьомик. А також представлені окремі уривки з вистав за її участю.

Зустріч відбудеться 26 березня 2016 року о 15 год. у відділі мистецтв Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Більше оголошень