250 сіл Рівненщини не підключені до інтернету: провайдерам держава пропонує співпрацю

Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Понад 250 сіл на Рівненщині не підключені до якісного інтернету.

Тож, аби змінити ситуацію, держава пропонує співпрацю з місцевими провайдерами, повідомила Радіо ТРЕК заступниця голови облдержадміністрації Іванна Смачило.

Мовляв, зрозуміло, що у селах невелика кількість потенційних абонентів і операторам невигідно будувати там інфраструктуру.

 

Тому Міністерство цифрової трансформації пропонує оплатити прокладання оптоволкна до соціальних об'єктів у селах, а далі гравці ринку зможуть самостійно залучати абонентів.

На фото - Іванна Смачило
Іванна Смачило

Щоб отримати субвенцію, пояснила Іванна Смачило, головам громад  потрібно налагодити комунікацію з операторами, які працюють у їхньому районі, зібрати інформацію про покриття волоконно-оптичними мережами у їх селах та подати заявку для отримання фінансування в додатку «Дія».

Загалом з держбюджету на села України спрямують 500 млн грн інтернет-субвенції. Кошти розподілятимуть за рейтинговим принципом.

Радіо ТРЕК у Тelegram. Viber: 063-73-4-106-4

Юлія Вознюк Радіо Трек

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень