Що потрібно зробити 24 грудня для здійснення бажання: народні прикмети

24 грудня - День святого Никона

Православний святий Никон Печерський в 11 столітті служив ігуменом Києво-Печерського монастиря, був одним з основних соратників Антонія Печерського, творця Києво-Печерського монастиря. 

24 грудня віруючі люди звертаються з молитвою до святого мученика Никона, просячи захистити себе і своїх близьких від нечистої сили і подарувати душі спокій і просвітлення.

Обов'язково в цей день запалюють лампадку і ставлять на вікно, світло повинне відлякувати від житла всяку нечисть. У пориві вітру, який утворювався зі снігу, наші предки вбачали демона, який намагається потрапити в житло і зігрітися біля домашнього вогнища.

Щоб зла сутність не змогла потрапити в будинок, у порога вістрям вгору клали сокиру.

На Никона можна загадати бажання на яблуневій гілці. Для цього слід принести в будинок невелику гілочку яблуні, поставити її в теплу воду і якщо до Різдва на гілочці з'являться зелені листочки, то всім мріям  судилося збутися.

А якщо раптом гілка зацвіте, то в сім'ю прийде багато радості і велике багатство.

Також у цей день здавна не можна було виходити з дому, коли темно. Та й вдома потрібно запалити лампадку, щоб вона освітлювала все довкола.

Народні прикмети на 24 грудня

Промені сонця, що йдуть вгору, є провісниками суворої холоднечі.

Якщо промені сонця потягнуться вниз, то не обійдеться без хуртовин.

Якщо на землі лежить сніг – літо буде холодне.

Ясне і зоряне небо – до ранкових заморозків.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Вікторія Левчук

Вікторія Левчук

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень