Понад 20 рятувальників прибирають наслідки ДТП на трасі біля Рівного: проїзду немає (ФОТО)

Там перекинулась фура

На цей час рівненські рятувальники працюють на автодорозі Київ-Чоп. Вони піднімають вантажівку, що перекрила рух автотранспорту на 323-му кілометрі біля міста Рівне.

До надання допомоги залучили 6 одиниць спецтехніки ДСНС та 22 рятувальники.

Роботи тривають.

Як стало відомо, водій, який керував вантажівкою, був п'яний.

[media=125965][media=125966][media=125964]

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень