Сьогодні презентація книги «Добрий слід на землі»: штрихи до портретів відомих журналістів Рівненщини»

Книга ілюстрована світлинами та призначена для широкого кола користувачів

У відділі мистецтв Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки презентують книгу «Добрий слід на землі»: штрихи до портретів відомих журналістів Рівненщини»  із серії «Золоті імена Рівненщини».

У книзі розповідається про відомих журналістів, поліграфістів нашого краю, їх становлення та досягнення від радянських часів до сьогодення. Особливе місце займають спогади про колег журналістів, котрих вже немає в живих, та журналістів-сучасників. 

Також під час заходу прозвучить пісня-гімн «Ми - журналісти» (музика А. Пастушенка на слова П. Велесика) та інші композиції. Мета заходу: ознайомлення громади із спеціалістами в галузі журналістики та поліграфії, популяризація їх творчості.

Початок заходу о 15:00 годині.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень