2-річна дівчинка померла від ускладнення ГРВІ на Рівненщині

Вона хворіла 3 тижні

2-річна дівчинка померла від ускладнення ГРВІ на Рівненщині. Відомо, що малеча з Зарічненської тергромади хворіла три тижні, була на стаціонарному лікуванні і районній лікарні, а потім її скерували у Рівненську обласну дитячу лікарню.

У дитини діагностували вірусну пневмонію.

 

За її життя боролися медики, але у малечі була вроджена патологія, яка ускладнила перебіг хвороби, повідомили у Рівненському обласному центрі контролю і профілактики хвороб.

Нагадаємо, це вже другий летальний випадок серед дітей через респіраторні інфекції. Днями померла 10-річна дівчинка, у неї виявили грип А.

Школярка була під наглядом лікарів після появи перших ознак захворювання, але вірус швидко прогресував.

Загалом від початку епідсезону на Рівненщині через ускладнення ГРВІ померло 18 людей. Більшість через COVID-19.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень