2 га землі по праву народження: як українцям отримати свою ділянку?

Така ділянка може бути будь-де на території України – ніякої прив’язки до вашого місця проживання

Кожен українець має право отримати від держави 2 га землі безкоштовно. Де буде ваша ділянка – це вже тільки ваша відповідальність, адже саме ви повинні самостійно знайти землю, яка не належить іншим особам

Фахівці запевняють: не важливо, чи збігається місце розташування ділянки з вашою реєстрацією або місцем проживання. Важливо лише те, щоб певна ділянка була вільна від прав інших і на неї не поширювалися плани розвитку громад, міст, селищ тощо.

 

Відкриті джерела, які допоможуть знайти вільну ділянку:

Публічна кадастрова мапа України. Тут ви можете знайти вільну ділянку, дізнатися про її призначення, окреслити межі, встановити, чи має на неї держава якісь плани. Головне – розібратися з позначками на карті (ділянки із власниками позначені блакитним кольором).

Державна служба України з геодезії, картографії та кадастру. Тут є список ділянок, які уряд передає у комунальну власність. Дані представлені за роками та окремими громадами. Можна запросити отримання важливої для вас публічної інформації. Наприклад, які землі ще не передані в користування, які не плануються під забудову тощо.

Сайти місцевих рад та органів самоврядування. Тут є плани розвитку громади, а ще - можна запросити інформацію про знайдену або вільну ділянку. Найімовірніше, вам дадуть відповідь на питання, що стосуються лише сформованих ділянок потрібного призначення (пам’ятайте: далеко не завжди це 2 га площі), але точно вільних.

Особисте опитування мешканців населеного пункту, де ви хочете взяти землю. Інформація про покинуті площі легко поширюється на невеликі населені пункти.

Нюанси пошуку вільних ділянок

Навряд чи вдасться знайти вільне місце поблизу великих міст, моря або інших максимально комфортних місць. Зазвичай, на такі ділянки вже є плани у держави або ж вони вже давно мають користувачів.

Найлегше знайти вільні гектари на території за 200-500 км від великих міст

Джерело: На пенсії

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень