19 тисяч хат на Рівненщині можуть відключити від газу через борги

Боржники офіційно попереджені

«Рівнегаз Збут» повідомляє, що заборгованість населення за спожите блакитне паливо у грудні зросла на 38%, проти аналогічного періоду минулого року. Сума боргу уже становить 245 млн грн.

Попередження про припинення газопостачання отримали 19 тисяч боржників. Підприємство готує доручення на відключення постачання газу для клієнтів, які не сплатили за газ понад 101 млн грн.Відповідно до Правил постачання природного газу, в разі, якщо після отримання попередження відсутня реакція боржника, газопостачальна компанія вимушена надати оператору ГРМ доручення про відключення газу та стягнення боргу в судовому порядку.


На сьогодні від системи газопостачання відключити уже 1,3 тис. боржників. Борги від 500 гривень до 2 тисяч грн мають понад 167 тис. споживачів Рівненщини, борг понад 2 тисячі грн – біля 13 тис. клієнтів.

Ми постійно звертаємося до наших споживачів з проханням оплатити борги за спожиті послуги. Особливо інформуємо перед початком опалювального періоду, щоб людина, за наявності підстав, гарантовано отримувала державну допомогу та уникнула припинення газопостачання.

У разі необхідності пропонуємо укласти договір про реструктуризацію наявної заборгованості.

Проте, якщо реагування немає і всі важелі впливу вичерпані, компанія вимушена вдаватися до крайніх заходів і надавати доручення оператору ГРМ на від’єднання від газопостачання. Так, як це передбачено чинним законодавством Розповідає директор ТОВ «Рівнегаз Збут» Леонід Кошельник.

 

Підприємство нагадує, що поновити послугу газопостачання можна, але у разі повної оплати заборгованості та сплати усіх витрат, що пов’язані з припиненням-відновленням подачі газу.

Крім того, при наявності боргу перед надавачем послуг понад місяць, споживач відповідно до законодавства, може бути позбавлений державної допомоги-субсидії.

 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень