18-річний хлопець з Рівненщини потребує кошти на лікування раку крові

Артему потрібна пересадка кісткового мозку

18-річний Артемій Денисюк із села Головниця Корецького району занедужав.

Родина потребує допомоги, адже мати виховує сина сама, а діагноз дуже серйозний – лейкемія.

Після обстежень медики ошелешили хлопця та його сім’ю жахливим діагнозом – гостра лімфобластна лейкемія. Це рак крові – надзвичайно страшна та часто смертельна хвороба, але шанс в Артемія є.

У нього попереду 8 хіміотерапій, а далі – операція з пересадки кісткового мозку. Можливо, робити її доведеться закордоном.

Хлопець навчається в Києві у Національному університеті біоресурсів та природокористування. Навчання платне – майже 25 тисяч гривень на рік. Хлопця виховує лише мати, яка наразі не працює, бо змушена доглядати свою матір – у неї нещодавно стався інсульт і тепер вона не ходить. Фінансові ресурси родини дуже обмежені – зараз на лікування хлопця мати щодня витрачає мінімум тисячу гривень, оскільки багатьох важливих медикаментів у лікарні просто немає.

Картка для допомоги: 4149 4393 1161 4220, Артемій Денисюк.

Мати – Лариса Черевко, 096-3427598.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень