17 рівненських виконавців увійшли до переліку тих, що сформували українську музику

Усього таких у спецпроекті Української правди 700

Автори переліку вважають, що такої кількості достатньо, аби скласти уявлення про те, яку музику продукує Україна та українці.

Дослідження показало, що 450 із 700 артистів мають у своєму репертуарі пісні українською мовою; 269 — російською і 245 — англійською.

Отож, серед рівнян в переліку можна знайти співачку та громадського діяча, президента мистецької агенції «Територія А» Анжеліку Рудницьку, співака патріотичних пісень із Березно Володимира «Пісню» Пастушка.

До рівнян укладачі переліку віднесли і народжену у Смизі Дубенського району Оксану Білозір. А також переможницю першої української "Фабрики зірок", ведучу Нового каналу,  дівчину із Радивилова – Ольгу Цибульську.

Є тут також дубенчани «Без голови», відомий панк-гурт «Брем стокер», легенди українського репу ВУЗВ, свого часу культові «Чорні черешні» та вельми перспективні наприкінці 90-их рокери «Los Dinamos».

Звичайно ж, у переліку спецпроекту і всім відомі «Ot Vinta».

А ще - народжені у 2000-их «Етно XL», «Крик душі», «Agruss», «Cold Comfort», «Farinhate», «Merva» i «Syntora».

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень