17 рівненських виконавців увійшли до переліку тих, що сформували українську музику

Усього таких у спецпроекті Української правди 700

Автори переліку вважають, що такої кількості достатньо, аби скласти уявлення про те, яку музику продукує Україна та українці.

Дослідження показало, що 450 із 700 артистів мають у своєму репертуарі пісні українською мовою; 269 — російською і 245 — англійською.

Отож, серед рівнян в переліку можна знайти співачку та громадського діяча, президента мистецької агенції «Територія А» Анжеліку Рудницьку, співака патріотичних пісень із Березно Володимира «Пісню» Пастушка.

До рівнян укладачі переліку віднесли і народжену у Смизі Дубенського району Оксану Білозір. А також переможницю першої української "Фабрики зірок", ведучу Нового каналу,  дівчину із Радивилова – Ольгу Цибульську.

Є тут також дубенчани «Без голови», відомий панк-гурт «Брем стокер», легенди українського репу ВУЗВ, свого часу культові «Чорні черешні» та вельми перспективні наприкінці 90-их рокери «Los Dinamos».

Звичайно ж, у переліку спецпроекту і всім відомі «Ot Vinta».

А ще - народжені у 2000-их «Етно XL», «Крик душі», «Agruss», «Cold Comfort», «Farinhate», «Merva» i «Syntora».

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень