17-річний мотоцикліст на смерть збив 6-річну дівчинку: ДТП на Івано-Франківщині (ВІДЕО)

Водій втік з місця аварії

У Калуші на переході мотоцикл на смерть збив дитину. Про це повідомляє поліція Івано-Франківської області.

Відомо, що трагедія сталась у четвер, 14 жовтня, близько 19:40. Поліцейські отримали повідомленні, що по вулиці Богдана Хмельницького невідомий водій на мотоциклі вчинив наїзд на 6-річну дівчинку.

Вона з матір’ю переходила дорогу на нерегульованому пішохідному переході.

Від отриманих травм дитина померла дорогою до лікувального закладу.

https://youtu.be/y5jt5dzyuF4

В ході проведення низки оперативно-розшукових заходів  поліцейські встановили марку мотоцикла - KAWASAKI та особу керманича.

 

Ним виявився 17-річний мешканець Калущини. Втікача поліцейські розшукали за місцем проживання.

Транспортний засіб з механічними пошкодженнями, характерними для ДТП, виявили у його господарстві.

У затриманого відібрали кров на перевірку стану сп’яніння. Наразі вирішується питання про повідомлення йому про підозру.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень