16-річного хлопця, який потрапив у страшну ДТП біля Олександрії, прооперували (ФОТО)

Сьогодні у Рівному

Про це повідомила керівниця благодійного фонду «Скарбниця Надії» Мар’яна Рева.

На своїй сторінці у Фейсбук вона написала:

Коли здається що сил вже немає - приходить на вайбер повідомлення від лікарів безпосередньо з операційної.

Дякуємо за апарат зовнішньої фіксації. Якраз зараз накладаємо на стегно 16-річному хлопцеві зі вчорашньої страшної ДТП біля Олександрії. Працюємо і добрими словами згадуємо Вас, - йдеться у повідомленні, адресованому керівниці БФ.

Мар’яна Рева подякувала усім, хто допомагає.

Нагадаємо, напередодні ввечері біля Олександрії Рівненського району сталася смертельна аварія. Зіштовхнулися відразу три автівки, а четверта – аби уникнути зіткнення – з’їхала з проїжджої частини і влетіла у дерево.

Один з водіїв загинув, а ще троє людей – травмувалися. Серед них двоє неповнолітніх – хлопці 16 і 17 років із Костополя.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень