ON-LINE

Водіїв закликають не виїжджати на дороги

субота, 16 січня 2016
Особливо на далекі відстані

Правоохоронці звертаються до водіїв з проханням по можливості відкласти поїздки на далекі відстані, бути уважними та обережними.  

За повідомленням синоптиків з 16 січня на території області очікують істотне погіршення погодних умов із подальшим зниженням температури, зокрема сніг та мокрий сніг, на дорогах ожеледиця.

«Нагадуємо водіям про необхідність неухильного дотримання Правил дорожнього руху.  В умовах снігопаду необхідно користуватися ближнім світлом фар (чи протитуманними фарами), дотримуватися швидкісного режиму, правил паркування (аби не заважати роботі снігоприбиральної техніки)

Будьте обережні під час руху по мостах та естакадах, відмовтеся від ризикованих маневрувань, які при несприятливих погодних умовах можуть привести до створення аварійних ситуацій. Якщо виникає необхідність зупинитися, знижуйте швидкість поступово. А при зупинці обов’язково включайте аварійну світлову сигналізацію.

Шановні пішоходи, запам'ятайте, що на слизькій чи мокрій дорозі миттєво зупинити автомобіль неможливо, адже його гальмівний шлях збільшується щонайменше вдвічі. В умовах обмеженої видимості, а саме: туману, снігопаду вас можуть просто не помітити», – зазначено в повідомленні Нацполіції Рівненщини.

Запам'ятайте, що дотримання цих елементарних порад допоможе уникнути нещасних випадків на автошляхах.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Робота

    Робота. Ескаваторник. У Рівному. На будівництво. Висока оплата, постійна...
  • Знайдено посвідчення водія на прізвище Ільчук

    У Рівному знайдено посвідчення водія на прізвище Ільчук Валерій. Власник документу омже...
  • Знайдено іноземні документи

    Сьогодні у Рівному в районі Ювілейний,  навпроти магазину Форд, знайдено іноземні...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного