16 сіл біля Рівного залишаться без світла (ПЕРЕЛІК)

Знеструмлять і 10 вулиць у Рівному

З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах працівники «Рівнеобленерго» проводитимуть планові ремонтні роботи.

У зв’язку з виконанням цих робіт завтра, 26 жовтня, у Рівному та в деяких селах району не буде електропостачання.

Так, з 9:00 до 17:00 світла не буде на 10-ти вулицях Рівного:

  • Антоновича,
  • Видумка, Вінницька,
  • Голубина, Гофмана, Грабник,
  • Драй-Хмари,
  • І.Франка,
  • К.Володимира,           
  • Нова.

Крім того, з 9:00 до 17:00 електроенергія частково буде відсутня ще й в 16-ти селах Рівненського району:

  • Верхівськ,
  • Жобрин,
  • Ільпінь-2,
  • Квасилів, Клевань, Корнин, Кривичі, Кустин,
  • Н.Любомирка, Новостав,
  • Решуцьк, Руда-Красна,
  • Сергіївка,
  • Ходоси, Хотин,
  • Ясининичі.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень