16-річна дівчина потрапила під колеса легковика на Рівненщині (ФОТО)

Поліцейські розслідують ДТП

Напередодні ввечері у селі Хорупань колишнього Млинівського району травмувалася 16-річна дівчина. Повідомлення до поліції надійшло близько 03:45 від медиків, повідомили у пресслужбі ГУНП Рівненщини.

Поліцейські встановили, що вчора близько 22:30 водій автомобіля Москвич-412 — 21-річний житель сусіднього села Аршичин, повертаючи із другорядної дороги на головну, не вибрав безпечної швидкості руху та допустив наїзд на 16-річну місцеву жительку, яка рухалась по узбіччю разом із подругою.

Керманич зупинився, поспілкувався з пішохідками: вони сказали, що все нормально, тож він поїхав з місця події. Потому дівчина розповіла про автопригоду батькам та поскаржилася, що болить рука.

У неповнолітньої діагностували перелом.

За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху слідчі розпочали досудове розслідування. Поліцейські розшукали водія за місцем проживання: він пояснив, що не повідомив про автопригоду у поліцію, оскільки злякався.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень