14-градусні морози йдуть в Україну

Відома дата похолодання

Напередодні Україну охопила зимова погода. Чого ж очікувати далі, розповіла синоптик Українського гідрометцентру Наталія Птуха. 

За її словами, до кінця тижня в областях буде то сніг, то ожеледиця, то прояснення, разом з якими прийдуть і морози.

Похолоднішає вже у суботу 14 грудня. Цей день, до речі, стане найхолоднішим в Україні за цілий тиждень. 

Якщо у п’ятницю 13 грудня вночі та вдень ще буде в межах 0…-6, у південних областях та на Закарпатті −3…+3, то 14 числа мороз посилиться. Нічна температура буде на рівні −3…−9 градусів, у Карпатах навіть очікується до −9…−14 градусів.

 

Вдень також переважатиме мороз до -6 градусів. На Півдні та Заході в цей час буде трохи тепліше, до -3…+3 градусів, — повідомила Наталія Птуха.

Джерело: НВ

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень