Рівненщина готується до Дня Незалежності

На Рівненщині триває підготовка до відзначення державного свята – 25-ї річниці незалежності України.

23-24 серпня мешканці області долучаться до заходів як загальнодержавних, так і обласних. А також у містах та районах ініціюють проведення власних проектів.

Так, у Володимирецькому районі оголошено акцію «25 досягнень моєї громади». Сільським та селищним радам пропонують подати на конкурс 25 здобутків громади за 1991-2016 роки у номінаціях: відомі мешканці, досягнення у різних галузях, історичні, культурні та природні пам’ятки тощо. Напередодні 23 серпня оргкомітет визначить переможців, а уже під час урочистостей з нагоди 25-ї річниці незалежності України відзначать ті громади, котрі своєю діяльністю зробили вагомий внесок у розбудову української державності та утвердження незалежності України.

У Здолбунові 24 серпня планується проведення спортивного дійства «Біг заради миру». Вулиця Незалежності у цей день перетвориться на бігову доріжку, де усі охочі можуть спробувати свої сили, позмагатися за нагороди та подарунки, а отже і стати частиною спортивної історії Здолбунова. Для отримання номера учасникам змагань треба зареєструватись до 19 серпня цього року, відправивши свої дані (прізвище, ім’я, дата народження) на електронну адресу [email protected]

«Цьогоріч загальним слоганом державного свята є гасло «Україна. Народжені вільними!». Упродовж багатьох років найбільшою цінністю для мешканців Рівненщини була свобода. Рівняни були в авангарді боротьби за незалежність України в часи УПА, під час Революції Гідності. А зараз рівненські військовослужбовці гідно виконують бойові завдання на Сході України», - зазначила заступник голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень