Сьогодні до Рівного завітає старший розробник найбільшої української ІТ-компанії

Для того, аби розкрити секрети програмування

Сьогодні, 12-го березня, о 12.30 до Рівного завітає старший розробник найбільшої української ІТ-компанії «EPAM», рівнянин Олександр Семенов, щоб взяти участь у майстер-класі, на якому розкриватимуть секрети успішних починань у сфері ІТ.

Окрім нього, на майстер-класі під назвою «Як розпочати кар’єру в ІТ?» виступлять директор рівненського віділення «SoftServe» Сергій Сидорчик та керівник технічного відділу Видавничого дому «ОГО» Сергій Шагоферов.

На учасників заходу чекають практичні поради від спеціалістів ІТ-сфери: програмістів, дизайнерів, керівників ІТ-компаній про те, з чого почати свій шлях до ІТ та які навики потрібно розвивати, щоб стати успішним у цій галузі. Реальні історії справжніх спеціалістів про те, як опанувати ІТ-професію, де знайти перші замовлення, як стати співробітником успішної ІТ-компанії або фрілансером.

Подія відбуватиметься у конференц-залі Комп’ютерної Академії ШАГ за адресою вул. Соборна, 16.

Вхід тільки для зареєстрованих учасників!

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень