До уваги рівнян: що робити на городі у серпні (посівний календар)

Городники та садівники присвячують серпень здебільшого роботам зі збору врожаю, а не висадкам і посівам

Так, в цей період можна збирати томати і огірки, баклажани і бобові, перші врожаї дині і кавуна. Також викопується і відкладається на просушку картопля і цибуля, підготовлюються для довгострокового зберігання.

На початку місяця після збирання врожаю на звільнені ділянки можна висіяти ревінь, пізню капусту й спаржу, виділити місце під бобові (квасоля і горох), солодкий перець, цибулю на перо, салат, шпинат, селеру. Також хороші сходи дасть різноманітна зелень: кінза і фенхель, кріп і петрушка, щавель і салати.

В середині місяця можна висіяти брукву і ріпу, моркву і пастернак на корінь, петрушку на корінь, редиску і редьку, а також дайкон.

Кінець місяця краще присвятити догляду за грунтом.

Після того як весь урожай зібраний, розсортований і висушений для подальшого зберігання, ви можете сміливо закласти компост, удобрити і дати землі відпочити.

У теплицях можна засівати грядки селерою, буряком і капустою.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень