До уваги рівнян: що робити на городі у серпні (посівний календар)

Городники та садівники присвячують серпень здебільшого роботам зі збору врожаю, а не висадкам і посівам

Так, в цей період можна збирати томати і огірки, баклажани і бобові, перші врожаї дині і кавуна. Також викопується і відкладається на просушку картопля і цибуля, підготовлюються для довгострокового зберігання.

На початку місяця після збирання врожаю на звільнені ділянки можна висіяти ревінь, пізню капусту й спаржу, виділити місце під бобові (квасоля і горох), солодкий перець, цибулю на перо, салат, шпинат, селеру. Також хороші сходи дасть різноманітна зелень: кінза і фенхель, кріп і петрушка, щавель і салати.

В середині місяця можна висіяти брукву і ріпу, моркву і пастернак на корінь, петрушку на корінь, редиску і редьку, а також дайкон.

Кінець місяця краще присвятити догляду за грунтом.

Після того як весь урожай зібраний, розсортований і висушений для подальшого зберігання, ви можете сміливо закласти компост, удобрити і дати землі відпочити.

У теплицях можна засівати грядки селерою, буряком і капустою.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень