10 фактів про нову книгу зі світу Гаррі Поттера

31 липня вийшла восьма частина Поттеріани – п’єса «Гаррі Поттер і прокляте дитя» («Harry Potter and the Cursed Child»). Далі кілька цікавих фактів про нове видання

1. Книжка «Гаррі Поттер і прокляте дитя» заснована на сценарії одноіменної п’єси.

2. «Гаррі Поттер і прокляте дитя» – восьма книга із серії про Гаррі Поттера. Дія п’єси відбувається через 19 років після битви, описаної у сьомій книзі.

3. 30 липня у лондонському театрі Palace відбулася прем’єра вистави «Гаррі Поттер і прокляте дитя», на якій був присутній мер Лондона Садік Хан та письменниця Джоан Ролінґ. Квитки на неї розкуплені до травня 2017 року. Ролінґ відмовилася екранізувати восьму книжку про Гаррі Поттера, пояснюючи, що «Гаррі Поттер і прокляте дитя» призначена тільки для театральної сцени.

4. П’єса складається з двох частин і чотирьох дій. Починається текст з того, що 37-річний Гаррі Поттер, Рон Візлі і Герміона Грейнджер на вокзалі Кінгс-Кросс відправляють своїх дітей на навчання в Хогвартс.

5. Знаменитий чарівник одружений на сестрі свого кращого друга Рона Джіні Візлі – Джіні. Він працює в Міністерстві Магії і виховує трьох дітей.

6. Молодшого сина Гаррі Поттера Альбуса, головного персонажа книжки, назвали на честь загиблого директора магічної школи Дамблдора.

7. На прилавках книжкових магазинів восьма видання про дорослого чарівника з’явилася опівночі 31 липня, у день народження авторки Джоан Ролінґ та її персонажа. Книжка спричинила справжній ажіотаж серед фанатів Поттеріани.

8. У перший день продажу книжки у Лондоні розкупили понад 50 тисяч примірників. Книгарні працювали вночі, а багато покупців були одягнені в костюми улюблених героїв книжки. Видання стало бестселером інтернет-магазину Amazon за добу. Книжка є лідером продажів як паперових, так й електронних видань.

9. «Гаррі Поттера і прокляте дитя» Джоан Ролінґ написала в співавторстві зі сценаристом Джеком Торном і режисером Джоном Тіффані.

10. Український переклад книжки вийде у видавництві «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», з англійської текст перекладає Віктор Морозов.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень