1 грудня в Рівному безплатно тестуватимуть на ВІЛ

Де і коли можна зробити тест

Впродовж останнього місяця осені на Рівненщині виявили 17 ВІЛ-інфікованих. Серед них є заражені статевим шляхом, через кров, а також діти, які народилися від інфікованих жінок. Про це повідомили в обласному Департаменті цивільного захисту та охорони здоров'я населення.

На сьогодні кількість ВІЛ-інфікованих становить понад 4000 осіб. Більше ніж 2000 осіб перебувають на диспансерному обліку.

Завтра, 1 грудня, у Всесвітній день боротьби зі ВІЛ/СНІДом в Рівному можна буде перевірити, чи не є ви носієм ВІЛ-інфекції. Зробити це можна буде з 10 до 13 години у територіальному сервісному центрі МВС, що на вулиці Київській.  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень