Відома співачка з Європи зняла кліп на Троєщині (ВІДЕО)

Взяти участь у зйомках могли всі охочі

Відома данська інді-співачка Карен Марі Ерстед, більш відома під псевдонімом MØ, зняла відео на свою нову пісню "Kamikaze".  Кліп знімали на київській Троєщині.

Засвітитися у кліпі міг кожен охочий – за це платили 200 грн.

На відео співачка роз'їжджає по Троєщині на різних машинах в компанії шалених персонажів, танцює з ними і розважається. Все це відбувається на території троєщинських пустирів, стадіонів, шкіл і незліченних багатоповерхівок.

Кліп знімався на вулицях Милославській та Радунській, а також на проспекті Маяковського. Співачка вже презентувала відео на своєму каналі YouTube.

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень