Вчені навчили щурів керувати автомобілями

Гризуни їздять на них за їжею

Вчені з Ричмондського університету навчили щурів їздити за їжею. Як повідомляє видання New Scientist, спеціально для гризунів створили невеликі автомобілі з підручних засобів.

Щурячі автомобілі - це контейнери для їжі, встановлені поверх електричних платформ з колесами. Всередині є «кермо» - система з трьох важелів, яка дозволяє направляти машину вперед і вбік.

Для експерименту дослідники відібрали шість самок і одинадцять самців. Навчали їх за допомогою пригощань: щури самі під'їжджали до руки, що тримає пластівці.

Щоб отримати винагороду, щури навчилися орієнтуватися в машині і опанували рульове керування, яким раніше не користувалися», - сказала невролог Келлі Ламберт, під чиїм керівництвом проходили досліди.

Вчені помітили, що гризуни, які самостійно водили машинки, були більш розслаблені, ніж їхні родичі, яких катали за допомогою радіоуправління. Результат експерименту підтвердив висновки попередньої роботи Ламберт: в них йшлося про те, що навчання новим навичкам позитивно впливає на щурів. За словами Ламберт, щурі, як і люди, отримують задоволення, збагачуючись у чому-небудь. 

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень