Вагітна балерина підкорює Інтернет

Своєю красою та витонченістю

Мері Хелен Бауерс - професійна балерина - вперше здивувала світ, коли стала на пуанти на дев'ятому місяці вагітності. Щоправда, вона не танцювала, а знімалася у фотосесії для журналу. Тепер молода мама, яка вагітна другою дитиною, продовжує радувати шанувальників дивовижними фотографіями.

У когось вагітні спортсменки викликають захоплення, а у когось резонне питання: "Про який спорт може йти мова, якщо ти вагітна? Адже це може нашкодити малюкові". Балет, хоча і не є видом спорту, все-таки передбачає серйозні фізичні навантаження і вимагає ідеального почуття рівноваги, пише VectorNews.

Однак ні перша, ні друга вагітність не завадили Марі Хелен займатися улюбленою справою - балетом. До того ж, балет допоміг їй зберегти фігуру і після пологів. Здається, що Марі Хелен стала ще більш витонченою.
До слова, саме вона навчала Наталі Портман мистецтву танцю перед зйомками фільму "Чорний лебідь".

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень