Українці підкорили американське шоу талантів (ВІДЕО)

Українська команда з номером «The Escape» отримала одностайне схвалення від журі 13-го сезону шоу «America's Got Talent» і пройшла до наступного етапу конкурсу.

За сюжетом герой потрапляє у віртуальну реальність, та раптом прогулянка перетворюється в гонку на виживання.

 

Над цим номером працювали команди Front Pictures, Red Rabbit Entertainment (хореограф Костянтин Томільченко і режисер Олександр Братковський), а також компанія PROFI LTD.

«Цей номер виник як творчий експеримент, над яким ми почали працювати ще в квітні 2017 року. Нас зацікавила ідея, що буде, якщо ми створимо танець в 3D-просторі, де виконавці зможуть переміщатися не тільки на сцені, а й над нею. Фактично вільно «літати» перед глядачами. Після декількох місяців експериментів ми зрозуміли, що це не тільки можливо, але й може виглядати по-справжньому приголомшливо» , - каже виконавець номера і його режисер-постановник Костянтин Томільченко

 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень