У Рівному можна ознайомитися зі східним мистецтвом

Сьогодні відбулось офіційне відкриття міжнародної виставки «Новорічні орієнталії»

 

На виставці представлені картини художників з Росії, Японії, України і Рівного зокрема. Назва виставки символічна, адже приурочена до святкування китайського Нового року, цьогоріч його почали відзначати 8 лютого. Організатор виставки і за сумісництвом рівненська художниця, картини якої теж представлені на показі, Світлана Власова працює в напрямку дзен-каліграфії дев`ять років. Вона каже, що основою східного мистецтва є не зобразити щось конкретне, а скоріше абстрактне, прикладом є дитячі фантазії, уява і асоціації:

 

 

- Ми зібрали групу авторів, які працюють в традиційній східній техніці (каліграфія, абстрактна дзен-каліграфія), запросили роботи двох авторів з Японії для того, щоб більш повно показати саме цей стиль і запросили також художників-графіків, які по філософії також транслюють ідею абстрактного живопису.

 

На виставці представлені роботи ще однієї художниці-рівнянки - Наталії Ларіної. За її словами, східне мистецтво її приваблює тим, що автор не ставить перед собою мету передати картиною щось конкретне, таким чином, залучає глядача до власних роздумів і надання свого сенсу тому чи іншому твору. Тож, прихильники абстрактного мистецтва можуть познайомитися з роботами у Виставковій залі Міського будинку культури.

Виставка триватиме до 18 лютого, крім вихідних. Вхід вільний.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень