The Hardkiss показали документальний фільм про себе

Фільм виклали на своєму каналі Youtube

Група The Hardkiss на своєму каналі в Youtube виклала у вільний доступ документальний фільм The Hardkiss. Big Show in Kyiv. Стрічка була знята слідами шоу команди в київському концертному залі Stereo Plaza в жовтні минулого року.

Концерт в Stereo Plaza зібрав більше шести тисяч глядачів і став віхою в історії групи з солісткою Юлією Саніною. Таким чином The Hardkiss відзначили своє триріччя та вихід дебютного альбому Stones аnd Honey.

"Коли ми починали The Hardkiss, нам багато хто говорив, що такого характеру музика ніколи не піде в Україні. Ми з Юлею вирішили взяти три роки – працювати кожен день та нікого не слухати. Якщо через три роки нічого не буде – значить, ці люди були праві. Якраз на триріччя групи ми зібрали аншлаг у Stereo Plaza, який довів, що ми все робимо правильно", - розповідає у фільмі про цей виступ креативний продюсер і гітарист The Hardkiss Валерій Бебко.

Бебко виступив режисером фільму, прем'єра якого нещодавно відбулась на Одеському міжнародному кінофестивалі. Тепер стрічку The Hardkiss. Big Show in Kyiv безкоштовно і легально можуть дивитися всі бажаючі.

 

Теги: Hardkiss

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень