Створили чохол для смартфона з людської шкіри

На щастя, штучної

Французькі інженери розробили інтерактивний чохол зі штучної людської шкіри: він дозволяє управляти гаджетом за допомогою різних видів тактильного контакту - щипків, погладжувань, лоскоту і т.д.

Технологію під назвою Skin-ON винайшов співробітник інституту Telecom ParisTech Марк Тессі. У роботі йому допомагали колеги з Національного центру наукових досліджень Франції і група вчених, що вивчають взаємодію людини з комп'ютером. Ідея Skin-ON народилася, коли Тессі захотілося вщипнути телефон.

Пристрій реагує на різні види тактильного впливу, включаючи стиснення, удари, щипки, погладжування і лоскіт. Кожен жест асоціюється у гаджета з певним настроєм: якщо користувач стискає телефон - значить він злий, якщо гладить пристрій - значить, йому добре.

За допомогою цієї технології розробники пропонують управляти телефоном, ноутбуком або «розумними» годинниками. На телефоні Skin-ON працює як чохол, на ноутбуці - замість тачпада, а в розумних годинниках доповнює ремінець. У демонстраційному ролику розробники показали, що за допомогою чохла зі шкіри можна змінювати гучність, викликати контекстне меню або відправляти смайлики.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень