Як рятівники області відзначили професійне свято

З цієї нагоди працівники Служби порятунку продемонстрували виставку раритетної та сучасної пожежно-рятувальної техніки і спорядження

Спочатку до 150-річчя пожежно-рятувальної частини відкрили ювілейну стелу.

Далі для ветеранів Служби та рівненських школярів рятувальники продемонстрували виставку раритетної та сучасної пожежно-рятувальної техніки і спорядження. Також провели профілактичні заняття з питань безпеки життєдіяльності, тематичні конкурси та вікторини. Перед школярами з цікавою пізнавальною програмою виступили юні пожежники.

Також усі присутні змогли детально ознайомитися з роботою Служби порятунку, дізнатися тактико-технічні характеристики спеціальних та пожежних автомобілів, бойового спорядження та рятувального обладнання, побачити практичні дії з ліквідації різних надзвичайних подій та ситуацій.

Окрім того, всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять полеглих героїв-захисників нашої Батьківщини та колег рятувальників.

Насамкінець очільник Служби порятунку в області Сергій Крук  щиро подякував усім колегам-рятувальникам та ветеранам військ цивільної оборони і пожежної охорони за чесну службу в ім’я українського народу.

Варто додати, що з нагоди професійного свята рятувальників привітало й вище керівництво країни.

Нагадаємо, рівненські рятівники зняли відео до свого професійного свята.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень