«Скажені пси»: вийшла карантинна версія танцю

Роль жертви виконали родичі актора Майкла Медсена

На YouTube з'явилося любительське відео Майкла Медсена і його сім'ї. Вони всі разом вирішили відтворити танець містера Блондина зі «Скажених псів». Під пісню «Stuck in the Middle With You», яка цілком відповідає духу карантину, спершу показують членів сім'ї актора, у кожного з яких заклеєне вухо як відсилання до моменту у фільмі, коли Блондин відрізає вухо поліцейському. А потім показують Медсена, що танцює. Ролик завершується закликом «Залишайтеся вдома. Будьте уважні».

У ролику добре помітні проблеми, з якими всім доводиться стикатися під час самоізоляції:

  • Починає підводити пам'ять: всі в ролику заклеїли собі ліві вуха, хоча у фільмі герой Медсена відрізає копу праве вухо.
  • Різко падає рівень соціалізації: Майкл Медсен в ролику одягнений як людина, якій доводиться працювати віддалено. Костюм Блондина він одягнув тільки вище пояса, залишившись босоніж і в піжамних штанах.

«Скажені пси» - дебютний фільм Квентіна Тарантіно, знятий в 1992 році. Учасники невдалого пограбування намагаються зрозуміти, чому їхній план провалився. 

Оригінальна сцена з фільму:

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Знайдено спанієля

В районі с. Велика Омеляна знайдено собаку породи спанієль. Тому, хто загубив улюбленця, прохання зателефонувати:      

Більше оголошень