«Rock-H» та лідер групи «Мері» записали спільну пісню (ВІДЕО)

Закарпатський гурт Rock-H уже 8 років популяризує закарпатську говірку - "русинську бесіду",  і виконує свої пісні цією не усім зрозумілою мовою. 

Це вони ввели в обіг українців слово "вінко", а найбільшу популярність наразі здобув їх кавер на "Щедрик", який вони виконали у супроводі оркестру.

Тож нині вони презентують вже шістнадцятий за ліком кліп гурту. 

Знімали відео в маленькому закарпатскому селі Кузьмино, батьківщині лідера гурту Віктора Янцо. Більшість із 180 мешканців села - пенсійного віку. Місцеву школу закрили кілька років тому. І поки не почалося економічне відродження села, гурт прагне зберегти хоча б культурну спадщину, показуючи село у своїх кліпах. 

Цікаво, що у цьому відео мешканці Кузьмина вперше побачать село та його околиці з висоти пташиного польоту, а також самих себе в ролі акторів - майже половина кузьминців взяла участь в масових сценах кліпу.

Попри народний текст пісні, музика твору - повністю авторська, її написав лідер гурту, член спілки композиторів України Віктор Янцо. А родзинкою кліпу стала участь у ньому Віктора Винника, лідера відомого українського гурту «Мері». Щоб заспівати пісню, йому довелося опанувати закарпатську говірку.

Режисером кліпу, як і кількох попередніх, став кліпмейкер Андрій Олаг, у ролі акторів виступили друзі та слухачі колективу. 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень