Принц Гаррі заспівав з «Coldplay»

В рамках благодійного концерту, який відбувся в парку Кенсингтонського палацу, Гаррі виконав знаменитий хіт «Up & Up» з альбому «A Head Full of Dreams» разом з групою «Coldplay» і молодіжним хором Басото.

Вечір був присвячений проблемам ВІЛ-інфекції та СНІДу. Концерт був організований в рамках підтримки фонду Sentebale, заснованого принцом Гаррі. Головними організаторами заходу стали принц Гаррі і принц Сійсо з династії королівства Лесото, який є співзасновником благодійної організації.

Як передає Daily Mail, Гаррі з'явився на сцені під час останнього номера групи і став запально рухатися в такт музиці, розмахуючи рукою. Спадкоємець британського престолу показав, що може запалювати публіку не гірше відомих музикантів. Втім, на саму пісню мікрофон принцу завбачливо не дали.

«Спасибі глядачам за те, що залишаєтеся тут, незважаючи на дощ, спасибі хору, який пройшов довгий шлях від Лесото, і спасибі «Coldplay» за те, що розгойдали палац!» - Сказав принц. Всі виручені від заходу гроші спрямують на благодійні проекти.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень