Правда про чоловіка з пляшкою у Манчестері

Деякі секрети фото, яке облетіло весь світ

[media=52479]

Новий 2016-ий рік у Манчестері зустрічали цьогоріч знаменито. Прославилися на весь світ. Усе завдяки фото, яке зробив хтось на вулиці з назвою “Well Street”. "Велл Стрит", хоча й перегукується з «Уол Стрит», але перекладається інакше. Або як «вулиця добра/добробуту», або як «вулиця (до) колодязя/джерела».

На епічному фото ми бачимо групу молоді на задньому плані, яка викотила з бару. Перехожі спостерігають за сценою на передньому плані. Тут ми бачимо чоловіка, який лежить на перехресті з пляшкою пива у руці. Тим часом група поліціянтів намагається приборкати іншого чоловіка, притиснувши його навзнак до землі. При цьому до них звертається жінка у чомусь червоному та хутряному, яка намагається щось пояснити поліцейським.
[media=52481]

Подане у Твіттері, це фото швидко розлетілося усім світом. Люди в різних країнах почали робити на нього фотожаби, хоча багато експертів звернули увагу на те, що композиційно кадр вийшов надзвичайно цікавим і навіть – вишуканим.

[media=52480]

Але тапер на авансцену вийшла жінка в хутряній накидці.

[media=52477]

З її слів, живописний чоловік на землі,

не «возлежить на ній і не розслабляється», як більшість собі думає, а «був збитий з ніг, бо там була штовханина, і він упав, проте втримав пляшку».

[media=52478]

Так чи інакше, вікопомне фото продовжують коментувати і вже називають «Створення Манчестеру» за аналогією з фрескою Мікеланджело «Створення Адама».

[media=52476]

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень